Descriere

Pentru un proiect în zona Roeselare din Belgia, MeisterJob recrutează SUPERVIZOR PRODUCȚIE vorbitor de limba engleză (nivel avansat) și cu minim 3 ani experiență, cu angajare la firma belgiană.

Condiții de salarizare și alte beneficii:

• salarizare: 4000 EUR brut/156 ore lucrate

• cazare asigurată de firmă, plătită de angajat

• contract de muncă legal încheiat în Belgia

• al treisprezecelea salariu

• posibilități de dezvoltare într-un mediu internațional

• suport pe durata angajării din partea consultanților MeisterJob

• consiliere de carieră

Cerințele postului:

• nivel avansat al limbii engleze

• diplomă de licență sau master în domeniul tehnic

• experiență pe același post sau un post similar (minim 3 ani)

• posibilitatea de a lucra în ture de noapte

• cunoștințe de operare a MS Office

• spirit proactiv și calități de teamleader

• posibilitatea de deplasare cu mașina personală (reprezintă un avantaj)

Responsabilități la locul de muncă:

• identificarea, analiza și rezolvarea problemelor în legătură cu procesul de producție

• planificarea și delegarea personalului în activitățile necesare producției, precum și analiza performanței acestuia

• monitorizarea progresului la nivel săptămânal și lunar spre atingerea obiectivelor stabilite

• raportarea periodică a rezultatelor obținute în urma procesului de producție

• analiza, evaluarea și raportarea normelor de producție în funcție de KPI

• asigurarea echipamentului tehnic în cazul unei intervenții

Nu a fost găsit niciun comentariu, fii primul care comentează

E-mailul dvs. este securizat și nu se afișează niciodată public